Aktywnie w Rawiczu – warsztat doradczy i Kawiarenka NGO

Dobiega końca projekt realizowany przez Stowarzyszenie Centrum PISOP na terenie Gminy Rawicz. Zapraszamy do udziału w ostatnich w tym roku spotkaniach dla organizacji pozarządowych.

19 grudnia br. w godz. 11.00 – 15.00 w Sali 101 Urzędu Miejskiego w Rawiczu (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 21) odbędzie się ostatni w tym roku warsztat w ramach Mobilnego Doradztwa dla Organizacji Pozarządowych.

Warsztat będzie miał charakter indywidualny.
Doradca Centrum PISOP odpowie na wszelkie pytania dotyczące:

  • konsultacji oferty składanej w ramach konkursu ofert w gminie,
  • sprawozdawczości ofert,
  • bieżącej działalności Państwa organizacji.

Zachęcamy do skorzystania ze wsparcia doradcy.

Również 19 grudnia 2018 r. w Środowiskowym Domu Samopomocowym w Rawiczu (ul. Gen. Grota – Roweckiego 9, Rawicz) odbędzie się Kawiarenka dla Organizacji Pozarządowych, która podzielona będzie na dwie części.

W pierwszej części, rozpoczynającej się o godz. 15:30 podsumujemy działania, które miały miejsce w mijającym roku. Porozmawiamy o tym, co się udało, a jakie obszary należy jeszcze wzmocnić.

Kolejna część Kawiarenki odbędzie się o godz. 18:00 i dotyczyć będzie planowania działań na przyszły rok. W ramach tej części zastanowimy się nad wizją współpracy organizacji pozarządowych z terenu gminy Rawicz oraz możliwościami promocji ich działań. Wspólnie zastanowimy się także nad kalendarzem wydarzeń na rok 2019.

Zapraszamy Państwa do udziału w obu częściach Kawiarenki, wymiany doświadczeń i wspólnego działania na rzecz rozwoju aktywności społecznej mieszkańców Gminy Rawicz.

Zgłoszenia na spotkania przyjmuje Magdalena Wróblewska pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub adresem e-mail magdalena.wroblewska(@)pisop.org.pl

 

Spotkania dofinansowane ze środków Gminy Rawicz.