Aktywność – to się opłaca! Zapraszamy na szkolenie wyjazdowe

Działasz w małej organizacji pozarządowej? Jesteś jej podporą i główną siłą napędową? Mieszkasz na terenie gminy Krobia, Krzywiń, Rawicz lub Wolsztyn?

Zapraszamy Cię do udziału w szkoleniu wyjazdowym pn. „Aktywność – to się opłaca!”

Zainwestuj w siebie i swoją organizację!

Szkolenie, które odbędzie się 13 i 14 listopada w Żerkowie skierowane jest do osób, które mocno angażują się w prace na rzecz swojego stowarzyszenia i najbliższej okolicy.

Podczas szkolenia skupimy się na trudnościach w pracy w małych społecznościach, porozmawiamy o sukcesach w działaniach, a także zastanowimy się w jaki sposób angażować i motywować ludzi do włączania się we wspólne inicjatywy.

Wizyta studyjna zaplanowana na drugi dzień szkolenia to w działalności  podmiotów ekonomii społecznej z subregionu leszczyńskiego.
Odwiedzimy Zakład Aktywności Zawodowej w Żerkowie, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Pogorzeli, Stowarzyszenie „Łaciata Wieś” w Pogorzeli oraz Radę Seniorów w Pępowie. Będzie to czas inspiracji i motywacji do podejmowania nowych działań w swoim lokalnym środowisku.

Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń do udziału w szkoleniu. Szczegółowych informacji udziela Beata Zabroni pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub adresem e-mail beata.zabroni(@)pisop.org.pl

Zapraszamy!

Formularz_zgloszeniowy_szkolenie