Bezpłatne konsultacje z prawnikiem

W dniach 06, 13 czerwca w godzinach 9.00 – 12.00 w Centrum Bukowska w Poznaniu dyżur doradczy będzie pełnił prawnik Maciej Wypych. Organizacje będą miały okazje do indywidualnych konsultacji, a także możliwości skorzystania z usług prawnych m.in. wprowadzenia zmian do statutu, przygotowania procesu ubiegania się o status OPP, sporządzenia opinii i interpretacji prawnych.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń.

Na konsultacje zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konsultacjach prosimy o kontakt z Katarzyną Kuriata pod numerem tel. 61 851 91 34 lub mailem katarzyna.kuriata@pisop.org.pl

Udział w konsultacjach jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

loga UE-poziom_kolor