Doradzimy jak zarządzać wolontariatem!

Te pytania trapią niemal każdą organizację pozarządową: jak pracować z wolontariuszami? Co można, a czego nie można od nich wymagać? Jak zorganizować im pracę?

Odpowiemy na nie podczas warsztatu doradzczego pn. „Zarządzanie wolontariatem: prawa i obowiązki oraz zasady współpracy”, które odbędzie się 12 grudnia w godz. 10.00 –13.30 w Centrum PISOP w Lesznie (Pl. Metziga 26/6).

Nasi doradcy wyjaśnią, w jaki sposób korzystać z pomocy wolontariuszy i jakie korzyści z niej płyną. Powiedzą, jakie koszty są związane z wolontariuszami oraz jakie kwalifikacje wolontariusz powinien posiadać.

Zgłoszenie do udziału w warsztacie należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego mailem na adres monika.pawlak@pisop.org.pl lub zgłaszać pod nr tel. 65/ 520 78 86. Czekamy na nie do 10 grudnia. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na możliwość wykorzystania zdjęć wykonanych w trakcie warsztatu w celach promocyjnych Centrum PISOP.

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Moniką Pawlak pod nr tel. 65/520 78 86 lub mailem monika.pawlak@pisop.org.pl

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w warsztacie jest bezpłatny.