Dyżur księgowej w Lesznie

Bezpłatne Porady księgowe dla organizacji pozarządowych.  Specjalistka ds. księgowości odpowie na wszystkie wątpliwości związane z obowiązkiem prowadzenia księgowości w organizacji.

Informujemy, iż dyżur księgowej odbędzie się 8.06.2015 r. w godz. 9:00-12:00 oraz 9.06.2015r. w godz. 9:00-11:00 w Centrum PISOP w Lesznie (Pl. J. Metziga 26/6).

Zainteresowanych prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy: weronika.bota@pisop.org.pl lub telefoniczny: 65  520 78 86 w celu umówienia dogodnej godziny spotkania.

Możliwość skorzystania z porady księgowej kierowana jest do podmiotów ekonomii społecznej (stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych)  z subregionu leszczyńskiego (powiaty: leszczyński, gostyński, rawicki, kościański, wolsztyński).

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniach doradczych jest bezpłatny.