Dyżur prawnika w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Piątkowe Poranki z Prawnikiem”, które odbędzie się 21.11.2014 r. W pierwszej części spotkania zagadnieniem, nad którym  będzie można pochylić się wspólnie z prawnikiem  będzie działalność gospodarcza organizacji pozarządowych.

Jeśli jednak są Państwo zainteresowani innym tematem, prawnik chętnie udzieli indywidualnych porad i pomoże rozwiązać problematyczne kwestie prawne.

Świętując Tydzień Przedsiębiorczości będzie można porozmawiać o rozpoczęciu działalności gospodarczej, której towarzyszą różne wątpliwości: co warto brać pod uwagę rozważając podjęcie działalności? Na czym się skupić? Czy w ogóle jest taka potrzeba i z jakimi zmianami trzeba się liczyć podejmując to wyzwanie. W którym momencie i jakiego rodzaju ma to być działalność? Więcej informacji tutaj.

Wątpliwości jest wiele. Dobrze porozmawiać o nich z prawnikiem, przemyśleć wszystkie za i przeciw, dopytać o pojawiające się niejasności.

Piątkowe Poranki z Prawnikiem odbywają się w Centrum Bukowska w Poznaniu. Aby skorzystać z indywidualnej usługi, należy najpóźniej do 18.11 (środa) przesłać zgłoszenie oraz wypełnioną analizę-test de minimis na adres anita.nowicka@pisop.org.pl.

Więcej informacji udziela Anita Nowicka pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl.

Wsparcie mogą otrzymać podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego),które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

analiza-test de minimis