Elementarz tworzenia projektu

Już wkrótce ruszy Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara. Warunkiem otrzymania dofinansowania jest przygotowanie dobrego projektu. Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „ABC tworzenia projektu”, którego pierwsza część odbędzie się 6 kwietnia w Czempiniu.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń działających na terenie gminy.

Szkolenie w praktyczny sposób przygotuje uczestników do samodzielnego tworzenia projektów. Praktyczne ćwiczenia pomogą w  prawidłowym wypełnianiu wniosku oraz uniknięciu najczęściej popełnianych błędów.

Pierwsza część szkolenia odbędzie się 6 kwietnia o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Czempiń. Termin drugiej części ustalony zostanie wspólnie z uczestnikami.

Dodatkowo przed szkoleniem o godz. 16.00 zorganizowane zostanie spotkanie na temat Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, w ramach którego będzie można pozyskać pieniądze na działania lokalne nawet do 5000 zł.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu oraz spotkaniu przyjmuje Mikołaj Kostaniak (mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl, 65/520 78 86).

Dzięki współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

 szkolenia_Czempin (002)