Gala „As Odpowiedzialnego Biznesu 2018”

Już 13 czerwca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu odbędzie się Gala „As Odpowiedzialnego Biznesu 2018”, do udziału w której serdecznie zapraszamy.

Podczas Gali przedsiębiorcy będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz wzajemnie zainspirować w temacie CSR. Udział w spotkaniu wezmą także studenci oraz przedstawiciele organizacji społecznych, co sprzyjać będzie szerszej dyskusji. Na program Gali składają się bowiem takie elementy jak:

  • Fakty – badania społecznej odpowiedzialności biznesu
  • Wymiana doświadczeń – Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2017. Dobre praktyki”
  • Inspiracje – Wyniki Plebiscytu „As Odpowiedzialnego Biznesu 2018”
  • Wyzwanie – studenci, społecznicy kontra przedsiębiorcy
  • Networking

Szczegółowy program spotkania można pobrać pod wiadomością.

Zgłoszenia do udziału w Gali można przesyłać mailem na adres: mateusz.gzyl@pisop.org.pl (w treści maila wpisując, imię i nazwisko zgłaszanej osoby, instytucję jaką reprezentuje, telefon kontaktowy). Więcej informacji udziela Mateusz Gzyl pod wskazanym mailem i numerem telefonu 65/520 78 86.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu Prof. dr hab. Maciej Żukowski, prof. zw. UEP

Gala organizowana jest przez Stowarzyszenie Centrum PISOP wraz z partnerami: Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu i Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Wydarzenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Serdecznie zapraszamy!

Program_Gala_As_13.06