Głosowanie Internautów

Od 27 listopada, za pośrednictwem profilu Centrum PISOP na Facebooku, można oddawać głosy na inicjatywy,  zrealizowane przez wielkopolskie podmioty ekonomii społecznej, zgłoszone do Konkursu „Działania Godne Uwagi”. Szukamy tych, co inspirują i aktywizują!

Na profilu Stowarzyszenia znajduje się 5 albumów ze zdjęciami z działań zgłoszonych do Konkursu, każdy dedykowany jednej z kategorii (1. Społeczeństwo, 2. Kultura, 3. Sport, 4. Edukacja, Rozwój, Przedsiębiorczość, 5. Zdrowie i Ekologia.). Głosowanie w ramach Plebiscytu odbywać się będzie poprzez zdobywanie pozytywnych reakcji pod danym zdjęciem w albumie z danej kategorii. Wygrają te działania, które w ramach danego albumu otrzymają najwięcej polubień. Liczymy głosy do 11 grudnia do godziny 15.00.

Kliknij TUTAJ i zobacz ile dobrego działo się w Wielkopolsce! Wybierz swojego faworyta, zagłosuj już dziś!

Inicjatywy zgłoszone do Konkursu są równolegle oceniane przez Kapitułę, w skład której wchodzą:

  • Aleksandra Kowalska – Dyrektorka Stowarzyszenia na Tak
  • Monika Olszewska – Winkhaus Polska
  • Ewa Superczyńska – Dyrektorka Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli
  • Wanda Wasilewska – Radio Poznań
  • Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego
  • Jarosław Kędzierski – Kierownik Działu Reklamy i Marketingu Telewizji Polskiej Oddział Poznań
  • Jakub Krzewina – Raben Group
  • Marcin Wesołek – Redaktor Naczelny Gazety Wyborczej Poznań
  • Wojciech Zarzycki – Dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Poznaniu
  • członkowie zespołu Centrum PISOP wyznaczone przez Zarząd.

Nagrody dla wszystkich laureatów zostaną przyznane podczas uroczystej Gali Konkursu, która odbędzie się 13 grudnia w Poznaniu (po więcej informacji o Gali kliknij tutaj).  Oprócz tytułu „Działania Godnego Uwagi” zwycięzcy otrzymają specjalnie zaprojektowane statuetki oraz dyplomy. Ponadto przygotowana zostanie drukowana publikacja „Działania Godne Uwagi” opisująca nagrodzone inicjatywy. Laureaci otrzymają również możliwość promocji swoich działań w mediach.

Regulamin Konkursu do pobrania poniżej.
Regulamin Konkursu_DGU_ost.

Zatem kciuki w górę!

Konkurs jest częścią projektu pn.  „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, projektu „Wielkopolska Wiara” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego w partnerstwie z Caritas Poznańską oraz projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.