Internet w służbie organizacji – zaproszenie na warsztaty

Kiedy organizacje pozarządowe potrzebują Internetu? Jak prowadzić profile organizacji w mediach społecznościowych? Czy przydają się jeszcze tradycyjne formy marketingu? Przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej z subregionu poznańskiego, których chcą poznać odpowiedzi na te pytania, serdecznie zapraszamy 8 kwietnia w godz.10:00-13:00 do Centrum Bukowska w Poznaniu do udziału w warsztacie z tematyki marketingu.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Maruda-Sperczak, Managing Director Vision Consulting Group z Poznania, która wspólnie z uczestnikami poszuka odpowiedzi na takie pytania jak:

  • co publikować, by nas znaleziono?
  • czego i gdzie szukają odbiorcy?
  • co jest istotne przy kreowaniu wizerunku organizacji?
  • jak prezentować i co prezentować?
  • Jak prowadzić profil w serwisach społecznościowych (Facebook , youtube, Instagram,  strona www, blog i inne)?

Wsparcie mogą otrzymać podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego).

W celu zgłoszenia prosimy o wysłanie maila (w treści wpisując imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę reprezentowanej organizacji, telefon kontaktowy) wraz z analizą de minimis organizacji (do pobrania) na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61/851 91 34.

Zgłoszenia przyjmujemy do 03.04. Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Warsztat organizowany jest w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.