Jak wygrać wyścig o 1 procent?

Do wyścigu gotowi, start! Wyścigu o pieniądze z 1 procenta. Wiadomo: ta organizacja, która zareklamuje się lepiej, skuteczniej przekona do siebie podatników – może liczyć na większe pieniądze. Jak zatem się przygotować do tego wyścigu? Centrum PISOP zaprasza na spotkanie doradcze poświęcone kampaniom promocyjnym związanym z 1 procentem.

Na spotkanie zapraszamy w czwartek 30 stycznia o godz. 16:00 do Centrum Bukowska. Doradczynie Centrum PISOP opowiedzą o:

  • 1 procencie – ogólnie;
  • odbiorcach komunikatu – kim są osoby, do których organizacja chce dotrzeć?
  • sposobach promowania organizacji (podkreślanie atutów: ludzi, doświadczenia, dorobku) – ćwiczenia dla przedstawicieli organizacji;
  • badaniu rynku, czyli jak to robi konkurencja?
  • ulotkach, plakatach, mailach – standardowych i podstawowych narzędziach;
  • reklamie zewnętrznej, prasie lokalnej, małym budżecie.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ekonomii społecznej (spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, centra i kluby integracji społecznej, warsztaty aktywności zawodowej) z subregionu poznańskiego (tj. Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Doradztwo odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Centrum Bukowskamieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Informacji udziela Marta Swinarska, tel. 61 851 91 34, marta.swinarska@pisop.org.pl.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.