Jak zgodnie z prawem zorganizować konkurs?

Ostatnie spotkanie w tym roku w ramach Piątkowych Poranków z Prawnikiem odbędzie się 19 grudnia w godz. 9:00-10:00 w Centrum Bukowska w Poznaniu. Głównym jego tematem będzie organizacja konkursów i innych wydarzeń. Tematyka została jak zwykle dostosowana do aktualnych potrzeb organizacji, które coraz częściej organizują konkursy oraz wydarzenia związane ze swoją działalnością. Jeśli chcą Państwo poznać istotne szczegóły formalnoprawne tworzenia regulaminów wydarzeń, dowiedzieć się więcej na temat ich organizacji od strony prawnej oraz otrzymać wzór sporządzonego przez prawnika regulaminu, zapraszamy do udziału w spotkaniu z prawnikiem i przesyłania zgłoszeń.

Od godziny 10:00, zaraz po zakończeniu części tematycznej, zapraszamy organizacje, które nie były zainteresowane głównym tematem Piątkowych Poranków z Prawnikiem do skorzystania z indywidualnych porad prawnych na zgłoszony przez Państwa problem. Specjalista udzieli porady prawnej oraz przygotuje np. umowę cywilno-prawną, statut organizacji lub wprowadzi zmiany do już istniejącego dokumentu.

Na spotkanie w ramach usług zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego, które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o kontakt z Anitą Nowicką pod numerem tel. 61 851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

analiza de minimis