Jarmark Pomysłów po raz czwarty!

Chcemy, aby 2 września przestrzeń rynku wypełniły fundacjestowarzyszenia, spółdzielnie socjalnie, centra i kluby integracji społecznej, warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej i inne podmioty ekonomii społecznej z subregionu leszczyńskiego, w szczególności zaś  z miasta Leszna.

Jarmark Pomysłów składać się będzie z dwóch części wystawienniczej i animacyjnej oraz warsztatowej. W specjalnie przygotowanych domkach wystawienniczych podmioty zaprezentują swoją działalność, pochwalą się tworzonymi produktami, pokażą w praktyce czym się zajmują oraz opowiedzą zwiedzającym skąd czerpią pomysły na działania. Będzie też można nabyć produkty (m.in. rękodzieło, przetwory) wytwarzane przez lokalne przedsiębiorstwa społeczne. Obok domków organizacje będą prowadzić różnorodne animacje dla dzieci i dorosłych. Nowością tegorocznego Jarmarku będą towarzyszące mu warsztaty, na które zgłoszenia będą przyjmowane wcześniej.

Jarmark to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności, pozyskania nowych odbiorców i partnerów do współpracy, czy zjednania sobie wolontariuszy. To także możliwość sprzedaży swoich produktów i usług.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • przygotowanie i bezpłatne udostępnienie stoisk (drewnianych domków) i namiotów, w których prowadzona będzie sprzedaż i prezentacja organizacji
  • drobny poczęstunek dla wystawców
  • promocję Jarmarku
  • kontakt z mediami (relacja z Targów będzie „na żywo” relacjonowana na antenie Radia Merkury).

Zgłoszenia do udziału w Targach należy przesyłać najpóźniej do 31 lipca br. mailem na adres  mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub faksem pod nr 65/520 78 86. Formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Formularz_Targi_1

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Mikołajem Kostaniakiem pod wskazanym adresem mailowym lub telefonicznie pod nr 65/520 78 86.

Zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznych Targach! To Państwo decydują, w jaki sposób włączą się w to wydarzenie. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Targi organizowane są w ramach projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”. W tym roku partnerem Targów jest Urząd Miasta Leszna oraz Regionalny Ośrodek Pomocy Społecznej w Poznaniu.

Projekt współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt współfinansowane ze środków Miasta Leszno.

cpropsleszno