Kolejne spotkanie z doradcą księgowym!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z naszym specjalistą, w ramach cyklu bezpłatnych doradztw księgowych organizowanych przez Centrum PISOP.

Tematem najbliższego spotkania będzie „Rachunkowości w Organizacjach Pozarządowych: funkcje i zakres”.

Podczas spotkania zostaną przedstawione podstawowe, a więc niezbędne dla prawidłowego prowadzenia księgowości w organizacji, informacje.

Spotkanie odbędzie się 4 września br. o godz. 10.00 w naszym biurze w Centrum Bukowska (ul. Bukowska 27/29, Poznań).

Po spotkaniu grupowym przedstawiciele organizacji będą mogli skorzystać także z indywidualnego wsparcia naszego specjalisty z zakresu księgowości.

Doradztwo jest skierowane do Organizacji Pozarządowych oraz innych Podmiotów Ekonomii Społecznej z subregionu poznańskiego (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego).

Wszystkie organizacje zainteresowane udziałem w bezpłatnym spotkaniu proszone są o kontakt z pod adresem mailowym marta.swinarska@pisop.org.plpodając imię i nazwisko zgłoszonej osoby, nazwę reprezentowanej organizacji oraz numer kontaktowy.

Przypominamy również o możliwości skorzystania z bezpłatnego doradztwa oraz usług prawnych lub marketingowych specjalistów Centrum PISOP.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.