Komunikować tak, ale jak?

Jeśli zastanawiasz się co jeszcze mógłbyś zrobić, by informować o działalności swojej organizacji? Chcesz dotrzeć do nowej grupy odbiorców, a nie wiesz jak? Szukasz nowych kanałów promocji? Weź udział w szkoleniu pn. „Komunikowanie w organizacji”, które odbędzie się 23 maja w Lesznie.

Szkolenie organizowane jest w godzinach od 9:00 do 16:00 w siedzibie Centrum PISOP w Lesznie przy ul. Pl. Metziga 26/6. Kierowane jest szczególnie do osób odpowiadających za wizerunek organizacji w stowarzyszeniach, fundacjach, spółdzielniach socjalnych, zakładach aktywności zawodowej, centrach i klubach integracji społecznej, warsztatach terapii zajęciowej oraz towarzystwach ubezpieczeń wzajemnych z Leszna i powiatów leszczyńskiego, wolsztyńskiego, rawickiego, kościańskiego i gostyńskiego.

W programie szkolenia omówione zostaną elementy komunikowania tj.: komunikacja wewnętrzna, identyfikacja wizualna, narzędzia komunikowania i zasady ich przygotowywania, relacje z mediami, relacje z partnerami. Szkolenie poprowadzi Justyna Schaefer-Kurkowiak ekspertka ds. komunikowania w Centrum PISOP.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 20 maja mailem na adres: anna.kaczmarek@pisop.org.pl lub faksem pod nr 65 520 78 86 (wzór formularza dołączony do wiadomości). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona. Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis. Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Pobierz:

Formularz zgłoszeniowy

Program szkolenia