Komunikowanie w organizacji

Już 27 marca w Centrum Bukowska w Poznaniu (przy ul. Bukowskiej 27/29) w godzinach 9.00 do 16.00 zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu na temat komunikowania w organizacji. Jeśli chcą Państwo wiedzieć jak stworzyć identyfikację wizualną organizacji, przygotowywać materiały promocyjne, czy kontaktować z mediami –to szkolenie jest właśnie dla Państwa.

Szkolenie pt. „Komunikowanie w organizacji” kierowane jest szczególnie do osób odpowiadających za wizerunek organizacji w stowarzyszeniach, fundacjach, spółdzielniach socjalnych, zakładach aktywności zawodowej, centrach i klubach integracji społecznej, warsztatach terapii zajęciowej oraz towarzystwach ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

W programie szkolenia omówione zostaną elementy komunikowania tj.: komunikacja wewnętrzna, identyfikacja wizualna, narzędzia komunikowania i zasady ich przygotowywania, relacje z mediami, relacje z partnerami.

Szkolenie poprowadzi Justyna Schaefer-Kurkowiak ekspertka ds. komunikowania w Centrum PISOP.

Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku 24 marca mailem na adres: malgorzata.jankowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61 851 91 34 (wzór formularza dołączony pod wiadomością). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

Plik do pobrania:

loga UE-poziom_kolor