Marketing w organizacji

Jak efektywnie wykorzystywać narzędzia marketingu w organizacji? Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Marketing w organizacji pozarządowej”, które odbędzie się 12 września w Centrum Bukowska w Poznaniu (przy ul. Bukowskiej 27), w godz. 8.30 do 15.30.

Szkolenie kierowane jest szczególnie do osób odpowiadających za promocję w organizacji w stowarzyszeniach, fundacjach, spółdzielniach socjalnych, zakładach aktywności zawodowej, centrach i klubach integracji społecznej, warsztatach terapii zajęciowej oraz towarzystwach ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

W programie szkolenia omówione zostaną:

  • Podstawowe elementy marketingu
  • Segmentacja rynku oraz dobór narzędzi marketingowych
  • Elementy e-marketingu w organizacjach
  • Komunikowanie w sytuacji kryzysowej
  • Kształtowanie relacji z partnerami
  • Marketing w działalności gospodarczej organizacji.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 9 września mailem na adres: anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61 851 91 34 (wzór formularza dołączony pod wiadomości). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu społecznego.