Nowy sposób na promocję – warsztat

Coraz więcej organizacji poszukuje nowych sposobów na promocję swoich działań. Inspiracji w tym zakresie może im dostarczyć bezpłatny warsztat na temat niestandardowych form promowania organizacji, który odbędzie się w czwartek 13 marca o godz. 16.00 w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Podczas warsztatu, prowadzonego przez specjalistki w zakresie marketingu i public relations Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Poznaniu, uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • czym różni się zwykły marketing od niestandardowego
  • jakie są rodzaje niestandardowych form marketingu i jak je zastosować
  • jakie są przykłady marketingu wirusowego, szeptanego, ambient marketing.

Uczestnicy wezmą także udział w warsztacie kreatywnym na temat planowania niestandardowych formy promocji dla organizacji.

Warsztat kierowany jest do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Zgłoszenia do udziału w warsztacie przyjmowane są do środy 12 marca mailem na adres: marta.swinarska@pisop.org.pl. Więcej informacji udziela Marta Swinarska pod nr tel. 61 851 91 34. O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Udział w warsztacie jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis.

loga UE-poziom_kolor