Ostatnie w tym roku szkolenie! Zapraszamy!

Mamy jeszcze wolne miejsca na OSTATNIE w tym roku szkolenie! Przyjdź i przekonaj się jak wiele korzyści płynie ze współpracy organizacji pozarządowych z biznesem. Już 12 grudnia dowiesz się ile można zyskać łącząc pracę dwóch sektorów.

12 grudnia w Centrum Bukowska przy ul. Bukowskiej 27/29 w godzinach 9.00-16.00 odbędzie się szkolenie pt. „Współpraca organizacji pozarządowych z biznesem.” Podczasspotkaniazostaną poruszone takie kwestie jak:

  • Organizacje pozarządowe i biznes – potencjał do współpracy
  • Zasoby do współpracy. Zasady współpracy NGO – biznes
  • Obszary społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw a aktywność NGO
  • Planowanie współpracy organizacji pozarządowej z biznesem – studium przypadku
  • Plan najbliższych działań w zakresie współpracy organizacje pozarządowe – biznes

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy przesyłać za pomocą formularza na adres malgorzata.jankowska@pisop.org.pl lub faksem pod numerem 61 851 91 34. Na zgłoszenia czekamy do 10 grudnia.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy przedstawicieli Organizacji Pozarządowychz subregionu poznańskiego – tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!