Partnerstwo w Lesznie

Czym jest partnerstwo i w jaki sposób można je budować? Na czym może polegać partnerstwo z przedsiębiorstwem społecznym? Czy w Lesznie może się to udać?

 Serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu pn. Nic o nas bez nas – czy partnerstwo wokół przedsiębiorstw społecznych w Lesznie jest nam potrzebne? organizowanym 5 lutego br. w godz. 10 – 13 w Ratuszu w Lesznie (mała sala, I piętro).

Spotkanie kierujemy do przedstawicieli przedsiębiorstw społecznych z Leszna oraz jednostek samorządu terytorialnego: Urzędu Miasta Leszna, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Starostwa Powiatowego, Powiatowego Urzędu Pracy oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Podczas spotkania podyskutujemy o możliwości powołania partnerstwa na rzecz przedsiębiorczości społecznej w Lesznie. Wspólnie zastanowimy się nad możliwością współpracy przedsiębiorstw społecznych między sobą oraz z jednostkami samorządu terytorialnego.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmuje Magdalena Wróblewska pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub mailem magdalena.wroblewska(@)pisop.org.pl.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Zapraszamy serdecznie!