Piątkowe Poranki z Prawnikiem: specjalistyczne wsparcie dla NGO

Jak nie utonąć w gąszczu paragrafów, ustaw i przepisów? Dla organizacji pozarządowych, które zmagają się z kwestiami prawnymi oferujemy wsparcie w zakresie usług prawnych.

Podczas Piątkowych Poranków z Prawnikiem, czyli spotkań z ekspertami Centrum PISOP można konsultować między innymi takie tematy jak:

  • konstrukcja i zapisy w statucie
  • zmiany w KRS
  • ubieganie się o status OPP
  • prawa autorskie
  • organizacja imprez

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli NGO w każdy piątek, prawnik czeka na Państwa od godziny 9.00 w Centrum Bukowska w Poznaniu. Godzina spotkania ustalana jest indywidualnie.

Aby skorzystać z usługi, należy przesłać zgłoszenie (w treści maila wpisując imię, nazwisko oraz dane organizacji) z analizą de minimis [do pobrania] najpóźniej na 3 dni przed umówionym spotkaniem na adres anita.nowicka@pisop.org.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt z mailowy bądź telefoniczny pod numerem 534 202 561.

Ofertę kierujemy do przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnychz powiatów: gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego i miasta Poznania, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego usługa jest bezpłatna.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej  ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wydarzenia w ramach projektu pn.  „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej“ współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Analiza-test-pomocy-de-minimis