Piątkowy Poranek z Prawnikiem – Zmiany w statucie NGO (weryfikacja statutu i zaproponowanie zmian)

Zmiany w statucie NGO to kolejny temat spotkania w ramach cyklu „Piątkowe  Poranki z Prawnikiem”, które odbędzie się 17.10.2014 r.  Kiedy konieczna jest zmiana w statucie organizacji? Jak jej dokonać? W jaki  sposób przygotować się do wypełnienia wymaganych formalności? Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu z prawnikiem, który w ramach usług  przeprowadzi weryfikację statutu oraz przygotuje dla Państwa propozycję jego zmiany.

Piątkowe Poranki z Prawnikiem odbywają się w Centrum Bukowska w Poznaniu.  Aby skorzystać z usługi, należy najpóźniej do 14.10 (wtorek) przesłać  zgłoszenie oraz wypełnioną analizę de minimis (załączoną pod wiadomością)  na adres anita.nowicka@pisop.org.pl.

W przypadku chęci skorzystania z usług prawnych z innego zakresu niż temat  przewodni, prosimy o kontakt w celu umówienia indywidualnego tematu i  terminu spotkania.

Więcej informacji udziela Anita Nowicka pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem  anita.nowicka@pisop.org.pl.

Wsparcie mogą otrzymać podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia,  fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty  terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa  ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego,  obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego,  wrzesińskiego),które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług  specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem  niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i  organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii  Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego  Funduszu Społecznego.

analiza de minimis