Planowania działań organizacji – zaproszenie do udziału w szkoleniu

Misja, wizja, strategia – dlaczego każda organizacja powinna je posiadać? Jak przeprowadzić planowanie w naszym stowarzyszeniu, czy fundacji? Zapraszamy do udziału w szkoleniu z planowania działań organizacji, które odbędzie się 18 listopada 2014 r. w Poznaniu. 

W ramach szkolenia zostaną omówione zasady, obszary i etapy skutecznego planowania strategicznego tj.:

  • misja, wizja, strategia i ich funkcje
  • etapy planowania strategii rozwoju
  • harmonogram strategii
  • ewaluacja i monitoring strategii.

Szkolenie organizowane jest w Centrum Bukowska w Poznaniu w godzinach 9.00 do 16.00, a poprowadzi je Ewa Gałka  Prezeska Centrum PISOP, menedżerka i specjalista w zakresie planowania strategicznego, doświadczona trenerka.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Zgłoszenia (na specjalnym formularzu do pobrania pod wiadomością) przyjmujemy najpóźniej do  czwartku 13 listopada br. mailem pod adresem: anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61/851 91 34.  Uwaga! W proces planowania powinny zostać włączone osoby zaangażowane w działalność organizacji, dlatego zapraszamy co najmniej dwie osoby z każdej organizacji.

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Szkolenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

formularz_zgloszeniowy_18.11.2014