Po raz kolejny spotkali się przedstawiciele rawickiego III sektora

5 czerwca to kolejna data, która odcisnęła się w kalendarzu. Zawsze Kawiarenka dla NGO odbywała się w Rawiczu. Tym razem gościnnie byliśmy w Żylicach. Gospodarzem była Krystyna Zaporowska- sołtyska Żylic, Lokalna Liderka a pyszny poczęstunek serwowały Panie ze stowarzyszenia „Żylicka Rzecz Babska”.

W plenerowych warunkach był czas na degustację przysmaków, integrację i wzajemne poznanie. Przedstawiciele wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Rawicz oraz Muzeum Ziemi Rawickiej przedstawili  plany na najbliższe półrocze a także zachęcali do zacieśniania współpracy i angażowania się w planowane wydarzenia.

 

Jeszcze 19 czerwca w godz. 13-17 zapraszamy na konsultacje z Doradczynią Centrum PISOP Natalią Szymanowską w Mobilnym Punkcie Wsparcia dla organizacji pozarządowych z gminy Rawicz

Z opowiadań wynikało, że drugie półrocze będzie intensywne ale i urozmaicone. Czas urlopowo-wakacyjny z całą pewnością doda energii liderom i spotkamy się na kolejnej Kawiarence dla NGO we wrześniu.