Pokażmy, że w Lesznie też bije serce dla Wielkopolski!

W najbliższą środę tj. 9 marca o godzinie 11.00 na leszczyńskim rynku odbędzie się produkcja spotu reklamowego „Zostaw 1% podatku w Wielkopolsce”.  Spotkajmy się razem, jako społeczność z subregionu leszczyńskiego! Pokażmy nasz region, nasze pasje, zaangażowanie! Wyraźmy nasze poparcie dla tej idei!

Zabierzcie ze sobą przedmioty promujące różne części subregionu leszczyńskiego m.in. bannery, transparenty, flagi, samodzielnie wykonane prace! Wydarzenie ma być spontaniczne, kolorowe, wesołe! Na transparentach umieszczamy nazwę miejscowości, a nie nazwy organizacji, ponieważ akcja ma za zadanie promować ideę i zachęcić wszystkich do przekazywania swojego 1% podatku na organizacje pożytku publicznego działające na terenie Wielkopolski.

Spot będzie kręcony w 5 subregionach wielkopolski. Akcje w poszczególnych subregionach zostaną sfilmowana przez operatorów Telewizji, a następnie w połowie marca spot zostanie wyemitowany na antenie regionalnego programu Telewizji Polskiej S.A.

Uczestnicy biorący udział w wydarzeniu wyrażają zgodę na upublicznienie swojego wizerunku. Dzieci, które będą uczestniczyć w spocie muszą dostarczyć oświadczenie od rodziców/opiekunów dotyczące zgody na udostępnienie wizerunku.

Organizatorem akcji jest Wielkopolska Rada Działalności Pożytku Publicznego we współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Poznaniu i Telewizją Polską S.A.

Do zobaczenia!