Poszukiwani Liderzy Lokalni

Pracujesz w samorządzie, szkole, a może działasz w fundacji lub stowarzyszeniu? Angażujesz się w organizację lokalnych wydarzeń? Chcesz włączać się w działania na rzecz społeczności lokalnej?

Postaw na rozwój swój i swojego otoczenia!

Dołącz do grona Lokalnych Liderów!

Cykl szkoleniowy

W trakcie szkoleń zdobędziesz nowe umiejętności liderskie – dowiesz się w jaki sposób można diagnozować środowisko i przyczynić się do rozwoju społeczności lokalnej! Nauczysz się również jak skutecznie budować partnerstwa lokalne i mobilizować innych do działania! Pod okiem naszych trenerów zaplanujesz również swój własny projekt animacyjny!

Indywidualna opieka coacha

Każdy uczestnik cyklu szkoleniowego będzie miał swojego coacha – osobę, która wesprze go w budowaniu indywidualnego programu rozwoju! Coach pomoże Ci czuwać nad realizacją Twoich celów!

Wizyta studyjna

Uczestnicy wybiorą się również na wizytę studyjną, która będzie wspaniałą okazją do tego, żeby zebrać sporą dawkę inspiracji od innych!

Nie zwlekaj – zgłoszenia przyjmujemy do dziś!

UWAGA: O udziale nie decyduje kolejność zgłoszeń! Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę!

Wyniki rekrutacji pojawią się 7. czerwca na naszej stronie internetowej!

Szczegółowych informacji udzielają:

Joanna Jękot pod adresem mailowym joanna.jekot@pisop.org.pl, tel. 65.520 78 86

Agnieszka Gałka pod adresem mailowym agnieszka.galka@pisop.org.pl, tel. 65.520 78 86

Działania wspierające Liderów Lokalnych organizowane są w ramach projektu pn. Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.