Przygotuj się do sięgnięcia po Mikrodotację Wielkopolska Wiara!

Konkurs Mikrodotację Wielkopolska Wiara został już ogłoszony. Konkurs kierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.  Zainteresowanych udziałem w Konkursie zapraszamy do udziału w warsztacie doradczym organizowanym 27 marca w Centrum Bukowska w Poznaniu w godzinach 10.00 do 13.00.

Warsztat kierowany jest zarówno do tych, którzy skorzystali z dofinansowania w minionej edycji, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoja przygodę w zakresie pozyskiwania Mikrodotacji. Podczas warsztatu doradca – Piotr Kotlarek wyjaśni zasady konkursu, przybliży regulamin oraz kwestie związane z wypełnianiem wniosku.

Do udziału w warsztacie zapraszamy podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego).

Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej do 25.03.2015 mailem na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego skorzystanie ze wsparcia jest bezpłatne.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.