Spotkanie dla organizacji pozarządowych w Międzychodzie

Już 18 marca eksperci Centrum PISOP poprowadzą spotkanie w Międzychodzie dla przedstawicieli tamtejszych organizacji pozarządowych. Spotkanie, organizowane w Sali sesyjnej Urzędu Miasta w Międzychodzie, poświęcone będzie sprawozdawczości organizacji oraz organizacji loterii i konkursów.

Harmonogram spotkania wygląda następująco:

  • 1 część –  godz. 9:00  – Sprawozdawczość organizacji, czyli jak prawidłowo rozliczyć projekty dofinansowane ze środków publicznych? Prowadzący – Piotr Kotlarek, doradca Centrum PISOP.
  • 2 część – godz. 11.15 – Loterie i konkursy, czyli jak sprawnie i zgodnie z prawem je przeprowadzić? Prowadzący  prawnik, doradca Centrum PISOP.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z Anną Lewandowską (mail anna.lewandowska@pisop.org.pl lub tel. 608 724 355) w treści maila wpisując imię i nazwisko zgłaszanej osoby, nazwę reprezentowanej organizacji, telefon kontaktowych oraz wskazując w której części spotkania będą Państwo uczestniczyć. Prosimy także o uzupełnienie analizy de minimis organizacji (dokumenty do pobrania) i przesłanie, jeszcze przed spotkaniem, na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61/851 91 34. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 marca br.  Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” Więcej informacji o projekcie – tutaj.