Środki na działania organizacji

Skąd pozyskiwać środki na działania podejmowane przez organizacje? Jak skutecznie przekonać sponsorów do włączenia się w nasze inicjatywy? Odpowiedzi na te i inne pytania poznają uczestnicy szkolenia pn.Pozyskiwanie środków na działania organizacji”, które odbędzie się 25 września w Poznaniu.

Szkolenie organizowane jest w godzinach od 8.00 do 15.00 w Centrum Bukowska w Poznaniu (przy ul. Bukowskiej 27). Kierowane jest do osób z wiedzą na poziomie początkującym z tematyki fundraisingu, przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Podczas szkolenia omówione zostaną:

  • czym jest fundraising,
  • cykl i strategia fundraisingowa,
  • główne zasady strategii pozyskiwania środków,
  • źródła i metody pozyskiwania środków,
  • współpraca ze sponsorem.

Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku 22 września mailem na adres: anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61 851 91 34 (wzór formularza dołączony pod wiadomości). O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu społecznego.