Umowa darowizny i umowa ze sponsorem

W ramach Piątkowego Poranku z Prawnikiem, który odbędzie się 16 stycznia zapraszamy do udziału w spotkaniu poświęconemu zagadnieniom umowy darowizny i umowy ze sponsorem. Dla wszystkich organizacji, które chcą poznać cechy charakterystyczne tych umów, dowiedzieć się jak poprawnie sporządzić treść umowy zgodnie z prawem zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Organizacje w ramach usług otrzymają wzór umowy darowizny oraz umowy sponsoringu sporządzone przez prawnika. Spotkanie odbędzie się w godzinach 9:15-10:00, na zgłoszenia czekamy do środy tj. 14.01.2015 (w zgłoszeniu prosimy załączyć wypełnioną analizę de minimis do pobrania pod wiadomością).

Od godziny 10:00, zaraz po zakończeniu części tematycznej, zapraszamy organizacje, które nie były zainteresowane głównym tematem Piątkowych Poranków z Prawnikiem do skorzystania z indywidualnych porad prawnych na zgłoszony przez Państwa problem. Specjalista udzieli porady prawnej oraz przygotuje np. umowę cywilno-prawną, statut organizacji lub wprowadzi zmiany do już istniejącego dokumentu.

Na spotkanie w ramach usług zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego, które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału prosimy o kontakt z Anitą Nowicką pod numerem tel. 61 851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

analiza de minimis