W najbliższy Piątkowy Poranek z Prawnikiem

W minionym roku zmienił się zasady organizacji zbiórek publicznych. Tym z Państwa, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z wciąż świeżymi ustaleniami oferujemy konsultacje na ten temat, które poprowadzi nasz prawnik podczas Piątkowego Poranka z Prawnikiem 12 czerwca.

Podczas indywidualnych spotkań z przedstawicielami danej organizacji prawnik odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości związane ze zbiórkami publicznymi. Pomoże także rozwiać wątpliwości związane z innymi zagadnieniami takim jak:

  •  Status organizacji pożytku publicznego i regulacje związane z 1%
  •  Ochrona przetwarzanie danych osobowych
  •  Ochrona i wykorzystania wizerunku
  •  Organizowanie wydarzeń
  •  Organizowanie konkursów itp.

Dodatkowo prawnik może przeprowadzić dla organizacji audyt dokumentów oraz usługę stworzenia dedykowanej polityki bezpieczeństwa lub wzorów umów cywilno-prawnych, najmu lub dla wolontariuszy.

Chętni do udziału w spotkaniu z prawnikiem powinni przesyłać zgłoszenie oraz analizę de minimis [kliknij]  na adres anita.nowicka@pisop.org.pl, najpóźniej do 10.06. wpisując w treść maila imię i nazwisko, nazwę organizacji oraz preferowaną godzinę spotkania.

Więcej informacji udziela Anita Nowicka pod nr tel. 534 202 561 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl.

Bezpłatne wsparcie oferowane przez Centrum PISOP objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem  niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Oferta kierowana jest do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z powiatów: gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego i miasta Poznania, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Oferta w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Analiza-test-pomocy-de-minimis