Przygotowanie oferty czas zacząć

Właśnie zaczął się okres, w którym samorządy organizują otwarte konkursy ofert dla organizacji pozarządowych. Każdy kto chociaż raz opracowywał ofertę wie, że nie jest to zadanie proste. Warto więc dobrze się do niego przygotować. Między innymi o tym jak dobrze przygotować ofertę dowiedzą się uczestnicy warsztatu doradczego organizowanego 26 listopada w Śremie.

Do udziału w Warsztacie pn. „Wypełnianie oferty, umowy i sprawozdania na realizację zadania publicznego” zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych ze Śremu i okolic.

Doradca Centrum PISOP dla organizacji pozarządowych – Piotr Kotlarek, odpowie na wszystkie pytania dotyczące przygotowania oferty, umowy, a także sprawozdania z realizacji zadania publicznego. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 12.00 do 15.00, w sali nr 13 Urzędu Miejskiego w Śremie.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z panią Agnieszką Doberstein-Bednarską z Urzędu Miasta w Śremie, przez adres mailowy agnieszka.doberstein-bednarska@urzad.srem.pl, bądź pod numerem 61 28 47 130.