Zagłosuj na Działania Godne Uwagi!

Do 15 listopada można oddawać głosy na inicjatywy,  zrealizowane przez wielkopolskie podmioty ekonomii społecznej, zgłoszone do Konkursu „Działania Godne Uwagi”. Szukamy tych, co inspirują i aktywizują!

Na profilu Centrum Inicjatyw Obywatelskich (https://www.facebook.com/PoznanCIL/ ) odbywa się  głosowanie na inicjatywę z Poznania, natomiast na profilu Stowarzyszenia Centrum PISOP (https://www.facebook.com/centrumpisop/ ) można oddawać głosy na działania z pozostałej części Wielkopolski. Głosowanie w ramach Plebiscytu odbywać się będzie poprzez zdobywanie pozytywnych reakcji (funkcje: „Lubię to”, „Super”, „WOW”) pod danym zdjęciem.

Wygrają te działania, które w ramach danego albumu otrzymają najwięcej polubień. Liczymy głosy do 15 listopada do godziny 15.00.

Kliknij TUTAJ i zobacz ile dobrego działo się w Wielkopolsce! Wybierz swojego faworyta, zagłosuj już dziś!

Nagrody dla wszystkich laureatów zostaną przyznane podczas uroczystej Gali Konkursu, która odbędzie się 20 listopada w Poznaniu (po więcej informacji o Gali kliknij tutaj).  Oprócz tytułu „Działania Godnego Uwagi” zwycięzcy otrzymają specjalnie zaprojektowane statuetki oraz dyplomy. Ponadto przygotowana zostanie drukowana publikacja „Działania Godne Uwagi” opisująca nagrodzone inicjatywy. Laureaci otrzymają również możliwość promocji swoich działań w mediach, oraz bony na usługi poligraficzne w wartości 250 zł do wykorzystania w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Żerkowie.

Zatem kciuki w górę!

Konkurs pn. „Działania Godne Uwagi” jest częścią: projektu promującego działania Centrum Inicjatyw Lokalnych w Poznaniu dofinansowanego z budżetu Miasta Poznania, projektu pn.  „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, projektu „Wielkopolska Wiara” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego w partnerstwie z Caritas Poznańską oraz projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.