Zapraszamy na Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2019. Rejestracja trwa!

Inspirujące wydarzenia, praktyczne prezentacje i ciekawe dyskusje – tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2019 (#TOB2019), którego patronem medialnym jest As Biznesu.

Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu to najbardziej wyczekiwane wydarzenie jesieni skierowane do  przedstawicieli biznesu, w tym właścicieli firm, wyższej kadry zarządzającej, specjalistów ds. CSR, komunikacji korporacyjnej, Compliance, HR, wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak odpowiedzialnie i w nowoczesny sposób zarządzać swoją organizacją.

Co czeka na uczestników wydarzeń Tygodnia?

Uczestnicy będą mogli poznać doświadczenia firm z realizacji strategii, wyzwania i wskazówki. W tym roku #TOB2019 koncentruje się na temacie: Wzrost gospodarczy i godna praca. To oznacza, że będziemy odpowiadać sobie na pytania jak rozwijać biznes w sposób odpowiedzialny? Jak z sukcesem łączyć misję społeczną firmy z dobrą marżą? Jak firmy układają sobie strategie? Jak tworzą wspaniałe miejsca pracy? Jaki kokpit KPI powinien mieć zarząd? Jak przygotować się do pełnienia funkcji menedżera CSR by wspierać te procesy?

Pełny program i rejestracja znajdują się pod linkami:

WARSZAWA KONFERENCJA: 22 października (wtorek) – REJESTRACJA NA STRONIE: https://warszawatob2019.csrinfo.org/

KONFERENCJA ONLINE: 23 października (środa) – REJESTRACJA NA STRONIE: https://Webinar2310_TOB2019.gr8.com/

KRAKÓW KONFERENCJA: 24 października (czwartek) – REJESTRACJA NA STRONIE: https://krakowtob2019.csrinfo.org/

KONFERENCJA ONLNIE: 25 października (piątek) – REJESTRACJA NA STRONIE: https://webinar2510_TOB2019.gr8.com/

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Asa Biznesu.