Zatrudnienie w organizacji

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Piątkowe Poranki z Prawnikiem”, które odbędzie się 05.09.2014 r. Tematem przewodnim na tym spotkaniu będą „Formy zatrudnienia w NGO”.

Coraz więcej organizacji pozarządowych decyduje się na zatrudnienie pracowników w swoich organizacjach. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o formach prawnych oraz otrzymać projekty umów o pracę, a także regulaminów np. wynagrodzenia pracy, serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń do udziału w spotkaniu z prawnikiem.

Piątkowe Poranki z Prawnikiem odbywają się w Centrum Bukowska w Poznaniu. Aby skorzystać z usługi, należy najpóźniej do 03.09 (środa) przesłać zgłoszenie oraz wypełnioną analizę-test de minimis na adres anita.nowicka@pisop.org.pl.

W przypadku chęci skorzystania z usług prawnych z innego zakresu niż temat przewodni, prosimy o kontakt w celu umówienia indywidualnego terminu spotkania.

Więcej informacji udziela Anita Nowicka pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl.

Wsparcie mogą otrzymać podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego), które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.