Zmiany w Kodeksie Pracy – skonsultuj je z prawnikiem!

Od 1 stycznia 2016 roku weszły w życie nowe przepisy Kodeksu Pracy. Jakie? O tym odpowie nasz prawnik podczas indywidualnych konsultacji. Na spotkanie z prawnikiem zapraszamy już 22 marca, w godzinach od 10:30 do 16:00, w siedzibie Centrum PISOP w Lesznie.

Do udziału w konsultacjach zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (tj.: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych) oraz osoby chcące założyć taki podmiot z subregionu leszczyńskiego (tj.: miasto Leszno, powiaty: gostyński, grodziski, kościański, leszczyński, międzychodzki, nowotomyski, rawicki, wolsztyński oraz gmina Żerków w powiecie jarocińskim).

Podczas konsultacji nasz prawnik odpowie na wszystkie pytania i wątpliwości związane ze zmianami jakie zaszły w Kodeksie Pracy, ale nie tylko. Będzie on do Państwa dyspozycji także w każdym innym temacie prawnym, w którym potrzebują Państwo pomocy.

W celu umówienia się na konsultacje należy przesłać maila na adresanna.lewandowska@pisop.org.pl w treści wiadomości wpisując: nazwę reprezentowanego podmiotu (w przypadku już istniejącego podmiotu), imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy, zakres spotkania. Więcej informacji o spotkaniu udziela Anna Lewandowska (anna.lewandowska@pisop.org.pl, tel. 65 520 78 86).

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.