Kontakt

Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP

Biuro w Lesznie


Plac Jana Metziga 26/6
64-100 Leszno
Tel./Fax. 65 520 78 86

Uwagi do pracy OWES oraz jakości świadczonych usług wsparcia ekonomii społecznej można zgłaszać bezpośrednio do OWES (lowes@pisop.org.pl) oraz do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (info@mrpips.gov.pl).

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
od 7:30 do 15:30

Koordynatorka projektu
Anna Kaczmarek anna.kaczmarek@pisop.org.pl

Ekspertka ds. rozwoju ekonomii społecznej
Anna Jądrzyk
Ekspertka dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
anna.jadrzyk@pisop.org.pl

Doradcy kluczowi
Elżbieta Gazda – Zielony
Doradczyni dostępna w poniedziałek i piątek w godzinach:
7:00-15:00
elzbieta.gazda@pisop.org.pl

Monika Wieczorek
Doradczyni dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
monika.wieczorek@pisop.org.pl

Piotr Kotlarek
Doradca dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
piotr.kotlarek@pisop.org.pl

Joanna Jękot – Łaźniak
Doradczyni dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
joanna.jekot@pisop.org.pl

Mikołaj Kostaniak
Doradca dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl

Natalia Szymanowska
Doradczyni dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
natalia.szymanowska@pisop.org.pl

Doradcy biznesowi
Bartłomiej Sroczyński
Doradca dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00-16:00
bartlomiej.sroczynski@pisop.org.pl

Bartosz Fąfara
Doradca dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00-16:00
bartosz.fafara@pisop.org.pl

Specjalistka ds. rozliczania wsparcia pomostowego oraz rozliczania i kontroli dotacji inwestycyjnej
Joanna Stawecka
Specjalistka dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:30-15:30
joanna.stawecka@pisop.org.pl

Animatorka
Beata Grzegorzewska
Animatorka dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00-16:00
beata.grzegorzewska@pisop.org.pl

Ekspertka ds. rozwoju lokalnego i partnerstw
Ewa Gałka
Eksperta dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
7:00-15:00
ewa.galka@pisop.org.pl

Ekspertka ds. działań informacyjno – edukacyjnych
Justyna Schaefer – Kurkowiak
Eksperta dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach:
8:00-16:00
justyna.kurkowiak@pisop.org.pl

 

 


Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości