Jarmark Pomysłów po raz czwarty!

W niedzielę 4 czerwca w Lesznie, już po raz czwarty, organizujemy Targi Ekonomii Społecznej – Jarmark Pomysłów. W tym roku Targi odbędą się na leszczyńskim Rynku! Serdecznie Państwa zapraszamy do włączenia się w to wydarzenie.

Chcemy, aby 4 czerwca przestrzeń rynku wypełniły fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalnie, centra i kluby integracji społecznej, warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej i inne podmioty ekonomii społecznej z subregionu leszczyńskiego, w szczególności zaś  z miasta Leszna.

Jarmark Pomysłów składać się będzie z dwóch części – wystawienniczej oraz animacyjnej. W specjalnie przygotowanych domkach wystawienniczych podmioty zaprezentują swoją działalność, pochwalą się tworzonymi produktami, pokażą w praktyce czym się zajmują oraz opowiedzą zwiedzającym skąd czerpią pomysły na działania. W strefie animacji nie zabraknie z kolei atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Jarmark to doskonała okazja do zaprezentowania swojej działalności, pozyskania nowych odbiorców i partnerów do współpracy, czy zjednania sobie wolontariuszy. To także możliwość sprzedaży swoich produktów i usług.

Ze swojej strony zapewniamy:

  • przygotowanie i bezpłatne udostępnienie stoisk (drewnianych domków), w których prowadzona będzie sprzedaż i prezentacja organizacji
  • udostępnienie namiotów, w których prowadzone będą animacje
  • w razie możliwości pokrycie części kosztów zakupu materiałów niezbędnych do przeprowadzenia animacji
  • drobny poczęstunek dla wystawców
  • przygotowanie materiałów promujących Targi, w tym gadżetów promocyjnych
  • kontakt z mediami (relacja z Targów będzie „na żywo” relacjonowana na antenie Radia Merkury).

Spotkanie informacyjne dla wszystkich zainteresowanych udziałem w Jarmarku odbędzie się 8 maja o godzinie 11.00 w biurze Centrum PISOP w Lesznie (Plac J. Metziga 26/6).

Zgłoszenia do udziału w Targach należy przesyłać najpóźniej do 5 maja br. mailem na adres  mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl lub faksem pod nr 65/520 78 86. Formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.

Formularz zgłoszeniowy_Targi

W przypadku pytań prosimy kontaktować się z Mikołajem Kostaniakiem pod wskazanym adresem mailowym lub telefonicznie pod nr 65/520 78 86.

Zachęcamy Państwa do udziału w tegorocznych Targach! To Państwo decydują, w jaki sposób włączą się w to wydarzenie. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Targi Ekonomii Społecznej „Jarmark Pomysłów” organizowane są w ramach projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”.