Społecznie i Ekonomicznie – Forum Ekonomii Społecznej w Lesznie

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w Forum Ekonomii Społecznej. Wydarzenie pn. „Społecznie i z zyskiem – o ekonomii społecznej w subregionie leszczyńskim” odbędzie się 19 października w Lesznie (w Leszczyńskim Centrum Biznesu przy ul. Geodetów 1).

Do udziału w Forum szczególnie zapraszamy przedstawicieli pomiotów ekonomii społecznej (m.in. fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, warsztatów terapii zajęciowej, klubów i centrów integracji społecznej), jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców z terenu subregionu leszczyńskiego (tj. miasta Leszna, powiatów: gostyńskiego, grodziskiego, kościańskiego, leszczyńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, rawickiego, wolsztyńskiego oraz gminy Żerków w powiecie jarocińskim).

Na program Forum składają się:
– wystąpienie nt. przyszłości ekonomii społecznej w Polsce i Wielkopolsce
– panel dyskusyjny z włodarzami z subregionu leszczyńskiego nt. kondycji ekonomii społecznej
– prezentacja przedsiębiorstw społecznych działających w subregionie leszczyńskim.

Program Forum można pobrać pod wiadomością.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Partnerem Forum jest Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu.

Chętnych do udziału w wydarzeniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania pod wiadomością) i przesłanie najpóźniej do  16 października mailem na adres: mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl.

Więcej informacji udziela Mikołaj Kostaniak pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub mailem mikolaj.kostaniak@pisop.org.pl.

Program_Forum_2017

Zgłoszenie na forum_2017_wyp1