Co nowego w marcu?

Zarządzanie finansami i nietypowe sposoby na promocję. Pomoc w wypełnieniu formularza CIT-8 i szkolenie z komunikacji. Centrum PISOP zaprasza na spotkania z doradcami i szkolenia, które w marcu odbędą się w Poznaniu.

SZKOLENIA

  • „Zarządzanie finansami” (prowadzenie: Dorota Surma) – 11 marca w godz. 9:00-16:00
  • „Komunikacja wewnętrzna” (prowadzenie: Justyna Schaefer-Kurkowiak) – 20 marca w godz. 9:00-16:00

SPOTKANIA Z DORADCAMI

  • „CIT-8 i pozostałe obowiązki sprawozdawcze” –  5 marca, godz. 10:00, po spotkaniu będzie możliwość omówienia z księgowym innych tematów
  • „Niestandardowe formy promowania organizacji” – 13 marca, godz. 16:00
  • W każdy piątek w godz. 9:00-11:00 porad udziela prawnik
  • 26 marca od godz. 10:00 dyżur doradczy będzie pełnił księgowy

Wszystkie spotkania odbywają się w Centrum Bukowska w Poznaniu (ul. Bukowska 27/29, lokal udostępniony przez Miasto Poznań). Zapraszamy na nie przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej, czyli fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej czy zakładów aktywizacji zawodowej z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat tych i przyszłych wydarzeń organizowanych przez Centrum PISOP znajdą Państwo na stronach internetowych www.ekonomiaspoleczna.pisop.pl i www.pisop.org.pl oraz pod numerem telefonu 61 851 91 34.

Osoby zainteresowane udziałem szkoleniach prosimy o kontakt z Małgorzatą Jankowską (malgorzata.jankowska@pisop.org.pl), a umówieniem się na spotkanie z doradcą – z Martą Swinarską (marta.swinarska@pisop.org.pl), tel.  61 851 91 34.

Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

loga UE-poziom_kolor