Czy wypełniliście poprawnie PIT?

Do końca lutego organizacje zatrudniające pracowników muszą przekazać im i złożyć do urzędu skarbowego deklaracje PIT-11. Chcecie mieć pewność, że wypełniliście je dobrze? Sprawdzi je za darmo księgowa!

Księgowa Hanna Smoczyk dyżurować będzie w leszczyńskim biurze Centrum PISOP (ul. Metziga 26/6) w poniedziałek 24 lutego w godz. 8:00-12:00.

Ponieważ są to indywidualne konsultacje, zainteresowanych prosimy o umawianie się na konkretne godziny. Zapisy przyjmuje Alicja Marcinek (alicja.marcinek@pisop.org.pl, tel. 65 520 78 86).

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, warsztatów terapii zajęciowej, centrów i klubów integracji społecznej z subregionu leszczyńskiego (Leszno i powiaty: leszczyński, gostyński, kościański, rawicki i wolsztyński). Udział w nim jest bezpłatny!

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.