Doradzimy na temat sprawozdawczości finansowej

Sprawozdanie finansowe przestanie być dla Was tajemnicą, a jego wypełnienie będzie jak bułka z masłem. I na pewno nie zapomnicie o złożeniu CIT-8 w odpowiednim terminie. Wystarczy, że przyjdziecie na spotkanie doradcze organizowane przez Centrum PISOP.

Spotkanie pn. „Obowiązki sprawozdawcze fundacji i stowarzyszeń” odbędzie się 5 lutego (środa) w godz. 10:00-12:00 w Centrum Bukowska w Poznaniu (ul. Bukowska 27/29). Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji, działających w subregionie poznańskim (Poznań i powiaty: poznański, gnieźnieński, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, szamotulski, średzki, śremski i wrzesiński). Wsparcie w postaci doradztwa, szkoleń i usług objęte jest pomocą de minimis.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Odbywa się ono w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o kontakt z Martą Swinarską (tel. 61 851 91 34, marta.swinarska@pisop.org.pl), podając imię i nazwisko, dane kontaktowe oraz nazwę reprezentowanej organizacji.