Fundusze Europejskie na lata 2014-2020

Z wielką przyjemnością zapraszamy do udziału w Konferencji  dotyczącej Funduszy Unijnych na lata 2014-2020, która odbędzie się 25 listopada w Poznaniu.  Spotkanie będzie doskonałą okazją do zdobycia informacji na temat nowego okresu programowania funduszy oraz  dyskusji o efektywnym wykorzystaniu tych środków.

Konferencja składa się z dwóch części: plenarnej i warsztatowej. W pierwszej, prelegenci podsumują wykorzystanie środków europejskich w poprzednim okresie programowania, a także przedstawią założenia Funduszy Europejskich, w tym Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, na najbliższe lata. Zaplanowana jest również dyskusja ekspertów poświęcona wykorzystywaniu środków unijnych przez organizacje pozarządowe.

W części warsztatowej uczestnicy w zależności od swoich zainteresowań i potrzeb będą mogli wybrać jeden z trzech bloków tematycznych.

Podczas spotkania nie zbraknie również przestrzeni do swobodnej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz zadawania pytań ekspertom, którzy na co dzień mają styczność z funduszami europejskimi.

Konferencja kierowana jest do przedstawicieli stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego.

Zgłoszenia prosimy przesyłać najpóźniej do 21 listopada  mailem na adres konferencja@pisop.org.pl lub faksem pod nr tel. 61/851 91 34. Dodatkowych informacji o Konferencji udziela Sylwia Dziwińska pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem sylwia.dziwinska@pisop.org.pl.

Organizatorami Konferencji są: Stowarzyszenie Instytut Zachodni oraz Centrum PISOP.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

formularz_zgloszeniowy_25.11.2014

program_25.11.2014