Gala Konkursu Działania Godne Uwagi

Tegoroczny Konkurs Działania Godne Uwagi zgromadził ogromną liczbę zgłoszeń. Do oceny nadesłano opis 127 działań społecznych. Zbliża się więc czas, aby wyłonić laureatów i uhonorować najlepsze inicjatywy godne uwagi. Zapraszamy do udziału w uroczystej Gali Konkursu, która odbędzie się 20 listopada w Poznaniu.

Gala odbędzie się w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania (plac Kolegiacki 17) w Poznaniu. Rozpocznie się o godz. 15:00.

W programie Gali, poza ogłoszeniem wyników oraz uhonorowaniem Laureatów, planowane są także:

– warsztaty „Coaching jako specyficzna forma dialogu i wsparcia liderów lokalnych”,
– wystąpienie Pani Iwony Guzowskiej na temat aktywności społecznej,
– prezentacja pt. „Pokaż mi swój świat, czyli po co i jak odkrywać potrzeby, możliwości i potencjał mieszkańców mojej dzielnicy na przykładzie programu CIL”,

Spotkanie uświetni koncert chóru Gospel Joy.

Prosimy o potwierdzenie udziału w Gali do 15.11.2019 r. mailem na adres maria.robaszynska@pisop.org.pl lub tel. 669 214 933. Więcej informacji udziela Maria Robaszyńska pod wskazanym mailem oraz numerem telefonu.

Serdecznie zapraszamy!

Konkurs jest częścią: projektu promującego działania Centrum Inicjatyw Lokalnych w Poznaniu dofinansowanego z budżetu Miasta Poznania, projektu „LOWES – Leszczyński Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, projektu „Wielkopolska Wiara” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich realizowanego w partnerstwie z Caritas Poznańską oraz projektu „LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych” współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.