Myśl projektowo – zaproszenie do udziału w szkoleniu

Obecnie, nie wystarczy mieć dobry pomysł na działanie. Potrzebne są finanse na jego realizację. Zdobycie ich często nie jest proste. Czy istnieje jakiś przepis na to, jak ubrać nasz pomysł w ramy wniosku o dofinansowane? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „Myślenie projektowe”, które odbędzie się 31.03.2015 r. w Centrum Bukowska w Poznaniu.

Szkolenie planowane w godzinach od 8.30 do 15.30 poprowadzi doświadczona trenerka Paulina Matczuk, która omówi następujące zagadnienia:

  • Uzasadnienie potrzeby realizacji projektu (skutki i przyczyny oraz źródła informacji)
  • Opis projektu: działania oraz harmonogram
  • Zarządzanie projektem, czyli kadra projektu
  • Produkty i rezultaty w projekcie
  • Budżet projektu.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych (z powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego).

W celu zgłoszenia uczestnictwa, prosimy o wysłanie formularza oraz analizy de minimis organizacji (dokumenty do pobrania) na adres anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61/851 91 34. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 marca br. Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystających ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Więcej informacji o projekcie – tutaj.

Lokal w Centrum Bukowska udostępniony jest przez Miasto Poznań.

formularz_zgloszeniowy_31.03