Partner, czy konkurent? Jak skutecznie współpracować z przedsiębiorstwami społecznymi?

W ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na rozwój przedsiębiorczości społecznej zaplanowane zostało 35 mln euro, co jest jedną z największych wartości w kraju. Jak może się to przełożyć na działalność firm? Zapraszamy do udziału w spotkaniu Klubu Asa Biznesu organizowanym 13 października w Lesznie (ul. Okrężna 20).

Spotkanie będzie dobrą okazją do dyskusji na temat możliwej współpracy firm z przedsiębiorstwami społecznymi. O swoich doświadczeniach w tym zakresie opowiedzą:

Krystyna Dorsz Prezeska Diakonijnej Spółki Zatrudnienia Sp. z o.o.  – przedsiębiorstwa społecznego dostarczającego usługi dla firmy Volkswagen. W 2015 r. Spółka otrzymała nagrodę w Konkursie na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne im. Jacka Kuronia.

Marta Szymborska – Kierownik ds. PR i CSR w Raben Sp. z o.o. – firmy od wielu lat wdrażającej działania społecznie odpowiedzialne, w tym współpracującej z przedsiębiorstwami społecznymi.

Współorganizatorem spotkania jest Spinko Sp. z o.o. , w siedzibie której organizowane jest spotkanie. Przedstawiciel Spółki  – Piotr Błaszczak opowie o działania CSR podejmowanych przez firmę, w tym o  współpracy ze szkołami zawodowymi. W programie zaplanowano także zwiedzanie siedziby Spinko Sp. z o.o.

Patronat honorowy nad spotkanie objął Prezydenta Miasta Leszna.

Dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zaproszenie do udziału w spotkaniu znajduje się do pobrania pod wiadomością.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu można przesyłać najpóźniej do 10 października mailem: beata.grzegorzewska@pisop.org.pl lub telefonicznie pod nr 65/520 78 86.

Więcej informacji udziela Beata Grzegorzewska pod wskazanym mailem i numerem telefonu.

zaproszenie_spotkanie_as-biznesu_1

Serdecznie zapraszamy!