„Poznajmy się” – kolejne spotkanie partnerskie w Wolsztynie

13 czerwca w Biurze Promocji i Turystyki w Wolsztynie odbyło się kolejne spotkanie partnerskie organizacji, przedsiębiorców, instytucji oraz mieszkańców chcących sieciować się i integrować w ramach działań związanych z szeroko pojętym tematem turystyki oraz promocji Gminy Wolsztyn.

Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania swojej działalności oraz przedstawienie oferty handlowo-społecznej uczestników spotkania. Dyskutowano także o możliwościach wspólnego rozwiązania problemów związanych z promocją turystyki na terenie Wolsztyna. Warsztaty pozwoliły także na spojrzenie na Gminę z perspektywy potencjalnego turysty, ale także Wolsztyniaka-mieszkańca bardzo atrakcyjnego terenu pełnego zasobów zarówno instytucjonalnych jak i naturalnych. Szeroka oferta uczestników spotkania wymaga jednak większych działań marketingowych oraz wzmacniania sieci wzajemnych kontaktów oraz zależności. Wiedza o wzajemnych działaniach, ofercie oraz zasobach może przełożyć się na zwiększenie atrakcyjności Gminy oraz wzrost potencjału gospodarczego partnerów.

Organizatorzy spotkania tj. Gmina Wolsztyn oraz Stowarzyszenie Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP bardzo dziękują uczestnikom za aktywny udział. Na kolejne spotkania zapraszamy we wrześniu!

Zdjęcie ze spotkania