Pozyskiwanie środków na działania organizacji – szkolenie w Śremie

Środki na działania organizacji nie leżą na ulicy, ale ich zdobycie wcale nie musi być trudne. O tym jak robić to skutecznie dowiedzą się uczestnicy szkolenia pn. „Pozyskiwanie środków na działania organizacji” organizowanego w 11 grudnia w Śremie w godz. 8.00 do 15.00 (UWAGA ZMIANA TERMINU!).

Podczas szkolenia omówione zostaną takie zagadnienia jak:

  • definicja fundraisingu
  • cykl i strategia fundraisingowa
  • główne zasady strategii pozyskiwania środków
  • źródła i metody pozyskiwania środków
  • współpraca ze sponsorami.

Szkolenie poprowadzi Anna Jądrzyk, doradczyni w zakresie funkcjonowania organizacji pozarządowych i pozyskiwania środków na działalność.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych z powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego z podstawową wiedzą na temat fundraisingu.

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 27 listopada, mailem na adres: anna.lewandowska@pisop.org.pl lub faksem pod nr 61 851 91 34 (wzór formularza dołączony pod wiadomości).

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

program_szkolenia_3.12.2014_Śrem

formularz_zgloszeniowy_3.12.2014_Śrem