Praktyczne aspekty sporządzania umów cywilnoprawnych

Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na spotkanie w ramach cyklu „Piątkowe Poranki z Prawnikiem”, które odbędzie się 7.11.2014 r. Tematem przewodnim będą tym razem „Praktyczne aspekty sporządzania umów cywilnoprawnych”.

Spotkanie kierowane jest dla wszystkich tych, którzy mają do czynienia z umowami cywilnoprawnymi i chcą się dowiedzieć jak poprawnie sporządzić taką umowę oraz jak unikać błędów w jej tworzeniu. Rozmowa z prawnikiem pozwoli zgłębić meandry zawierania takich umów i ich formułowania. Organizacje w ramach usług prawnych mogą otrzymać wzór umowy cywilnoprawnej np. umowy zlecenia, o dzieło, darowizny, wolontariatu.

Piątkowe Poranki z Prawnikiem odbywają się w Centrum Bukowska w Poznaniu. Aby skorzystać z usługi, należy najpóźniej do 5.11 (środa) przesłać zgłoszenie oraz wypełnioną analizę-test de minimis na adres anita.nowicka@pisop.org.pl.

W przypadku chęci skorzystania z usług prawnych z innego zakresu niż temat przewodni, prosimy o kontakt w celu umówienia indywidualnego tematu i terminu spotkania.

Więcej informacji udziela Anita Nowicka pod nr tel. 61/851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl.

Wsparcie mogą otrzymać podmioty ekonomii społecznej (stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, centra i kluby integracji społecznej, towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych) z subregionu poznańskiego, (tj. m. Poznania oraz powiatów gnieźnieńskiego, grodziskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, poznańskiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego),które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknijtutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

analiza – test de minimis