Regulacje prawne danych osobowych – czy dotyczą Twojej organizacji?

23.01.2015 r. w Centrum Bukowska w Poznaniu, w godz. 9.00 – 10.00, tradycyjnie już zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Piątkowych Poranków z Prawnikiem. Tym razem pochylimy się nad tematem: „Ochrona i przetwarzanie danych osobowych”.

Na spotkanie w ramach usług zapraszamy przedstawicieli: stowarzyszeń, fundacji, spółdzielni socjalnych, zakładów aktywności zawodowej, centrów i klubów integracji społecznej, warsztatów terapii zajęciowej oraz towarzystw ubezpieczeń wzajemnych (z Poznania i powiatów: poznańskiego, gnieźnieńskiego, międzychodzkiego, nowotomyskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego, śremskiego i wrzesińskiego), które nie miały jeszcze szansy skorzystać z oferty usług specjalistycznych: prawnych, księgowych, marketingowych Wielkopolskiego Centrum Ekonomii Solidarnej przy Centrum PISOP.

Każda organizacja powinna mieć świadomość, że posiadanie danych osobowych nakłada na nią szereg różnych obowiązków. Jakie to są obowiązki będzie można dowiedzieć się podczas spotkania z prawnikiem.

Po godzinie 10:00, czyli po zakończeniu części tematycznej, zapraszamy na indywidualne konsultacje z prawnikiem na zgłoszony przez Państwa temat.

W razie pytań prosimy o kontakt z Anitą Nowicką pod numerem tel. 61 851 91 34 lub mailem anita.nowicka@pisop.org.pl.

Wsparcie objęte jest pomocą de minimis, co wiąże się z wypełnieniem niezbędnych dokumentów dotyczących osoby korzystającej ze wsparcia, jak i organizacji, którą dana osoba reprezentuje.

Centrum Bukowska mieści się w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 27/29. Lokal udostępniony jest przez Miasto Poznań.

Wydarzenie jest częścią projektu pn. „Wielkopolskie Centrum Ekonomii Solidarnej”. Po więcej informacji o projekcie kliknij tutaj.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.